Online rezervace E-shop

Hvězdy nad Vltavou i v Bechyni (nad Lužnicí)


01Čer, 2023

Jak lépe zahájit letní prázdniny než dokonalým zážitkem. Již 30.6.2023 v zámecké jízdárně zámku Bechyně Pavel Šporcl a Praga Camerata.


Přijďte zažít nezapomenutelný hudební zážitek, který vás přenese do světa vášnivého barokního umění! Houslista Pavel Šporcl, společně s vynikajícím komorním orchestrem Praga Camerata vás zve na koncert v nádherné Zámecké jízdárně zámku Bechyně.

Těšit se můžete na vystoupení plné života, energie a mistrovství. Pavel Šporcl vám předvede svou unikátní interpretaci Čtvera ročních dob mistra Antonia Vivaldiho. Prostřednictvím hudby vás zavede do jarního probuzení, letního rozkvětu, podzimní melancholie i kouzelné zimní atmosféry.

Zámecká jízdárna vytvoří pro tento koncert překrásnou a ideální kulisu. Její historická atmosféra a akustika dokonale podtrhnou výjimečnost a krásu Vivaldiho děl. Praga Camerata, zkušený komorní orchestr pod vedením umělecké vedoucí Lucie Sedlákové Hůlové, doplní svým mistrovstvím Šporclova houslová sóla a společně vytvoří nezapomenutelný hudební zážitek.

Přijďte se nechat unést tóny barokního génia a prožít magický večer v jedinečném prostředí zámeckého komplexu. Pavel Šporcl s komorním orchestrem Praga Camerata vás čekají na koncertě Čtvero ročních dob Antonia Vivaldiho v Zámecké jízdárně zámku Bechyně dne 30. června 2023 od 19 hodin.

Tisková zpráva k celému festivalu Hvězdy nad Vltavou ZDE

Vstupenky lze zakoupit osobně na recepci hotelu Panská v Bechyni (platba pouze v hotovosti) nebo online na stránkách festivalu www.hvezdynadvltavou.com

Další novinky

 • 21Lis, 2023
  Golf Bechyně v zimě

  Golfový areál Bechyně je od 20. listopadu 2023 do konce března 2024 UZAVŘEN. Pro informace sledujte naše webové stránky a sociální sítě.

 • 10Lis, 2023
  Adventní zastavení na zámku Bechyně

  Rok se s rokem sešel a adventní čas je opět za rohem. Na zámku Bechyně letos proběhne v sobotu 2.12. od 16 hodin.

 • 31Srp, 2023
  Silvestr v Jižních Čechách

  Přivítejte rok 2024 v srdci jižních Čech a užijte si dokonalý odpočinek doplněný vynikajícím jídlem. NYNÍ S FIRST MINUTE CENOU!