Online rezervace E-shop

Ukončení golfové sezony 2022


18Říj, 2022

Jak už to tak bývá, hezké věci utíkají tak nějak rychleji a tak i letošní golfová sezona a provoz penzionu je u konce.


Rádi bychom tedy všem poděkovali za letošní sezonu a milá setkání na hřišti, v klubovně i v penzionu. Velice si vážíme vaší důvěry a budeme se snažit i nadále dělat maximum pro to, abyste u nás byli spokojení.

A jaká bude zimní otevírací doba? 

Penzion Černická obora je otevřený do 31.10.2022. Otevírat se bude opět 1.4.2023.

Golfové hřiště, přilehlé cvičné plochy puttingu, recepce a bistro mají otevřeno do 4.listopadu a to v běžném režimu: pondělí – neděle 8,30 – 18,00 hodin (bistro v pondělí zavřeno).

Od pondělí 7. listopadu 2022 do 31.března 2023 bude hřiště přístupné výhradně členům 1.Jihočeského golfového klubu Bechyně a hra bude probíhat na zimních greenech jamek 1,2,7,8 a 9, tak jak je zvykem z předchozích let. Recepce i bistro bude mít v tomto období zavřeno. Driving range bude zcela uzavřen od 18.11. 2022.

Recepce vám v zimní období bude i nadále k dispozici na tel. kontaktu 777 213 474 nebo emailu info@golf-bechyne.cz

Ať už zimní golfovou přestávka prožijete jakkoli, přejeme ať se vše zamýšlené vydaří, aby načerpané síly mohly být v nové sezoně zúročeny! A pro ty z vás, kteří chtějí i v zimě jet na  dovolenou na krásné a klidné místo je zde stále hotel Panská v Bechyni, kde se s námi budete moci celou zimu potkat i osobně. 

Tým golfového hřiště Bechyně a penzionu Černická obora

Další novinky

 • 06Úno, 2023
  Romantika v hotelu Panská

  Valentýn, MDŽ, 1.máj… anebo zkrátka jakýkoliv jiný den v roce? Lásku své druhé polovičce přece můžete vyznat kdykoli. A proč to tedy rovnou neudělat stylově a s trochou odpočinku na krásném místě přímo v srdci Jižních Čech?

 • 15Led, 2023
  Hledáme nové kolegy/kolegyně

  Hledáte práci v příjemném kolektivu a rádi pracujete s lidmi? Pak je tato nabídka právě pro vás!

 • 09Led, 2023
  Velikonoční pobyty již v prodeji!

  Ano, je to tak, Velikonoce se blíží, letos v brzkém termínu a velikonoční pobyty si již můžete zakoupit. Právě nyní FIRST MINUTE ceny.