Online rezervace E-shop

Novinky pro členy 1.Jihočeského golfového klubu Bechyně


22Bře, 2019

Většina členů golfových klubů si zahrají rádi i na jiných golfových hřištích..


Jako každý rok jsme si potvrdili spolupráci s okolními golfovými hřišti. Jako tradičně má člen bechyňského golfového klubu možnost hrát za výhodnou cenu na všech jihočeských golfových hřištích - v Písku, na Hluboké, v Krumlově, na Čertově Břemeni a také na Mnichu. Jsme za tuto spolupráci rádi a jsme též vděčni za vzájemnou meziklubovou spolupráci a dobré vztahy. 

Protože se snažíme každý rok nabídnout členům nějaké novinky, dojednali jsme pro sezonu 2019 spolupráci s kluby, se kterými jsme zatím nespolupracovali. 20% slevu na golfové fee získá člen golfového klubu Bechyně v Bitozevsi, na Svratce, Hořehledech a také na golfovém hřišti v Telči.

Kompletní přehled podmínek golfových reciprocit a členství v Bechyni naleznete po kliknutí zde

Všem golfistům přejeme v nadcházející sezóně spoustu dobrých úderů a našim partnerům z blízkých i vzdálenějších golfových hřišť úspěšnou sezónu, skvělé hosty a hráče a dostatek vláhy pro greeny, fairwaye a odpališťě.

Další novinky

 • 16Lis, 2022
  Čerpání příspěvků z FKSP

  Dostáváte od svého zaměstnavatele příspěvek z fondu FKSP? Přemýšlíte každý rok nad tím, na co tentokrát příspěvek využijete a jaké zážitky si za něj dopřejete?

 • 04Lis, 2022
  Advent na zámku Bechyně

  Adventní čas se blíží a druhá adventní neděle v Bechyni se bude i letos konat na zámku.

 • 18Říj, 2022
  Golfové členství 2023 již v prodeji!

  Rok se s rokem sešel a my jsme pro váš připravili členské poplatky pro rok 2023.