Online rezervace Dárkové poukazy

Dětský den na golfu


03Čer, 2018

V pátek 1. června jsme na našem hřišti v Bechyni připravili zábavný golfový program pro táborskou sportovní základní školu Zborovská a pro základní školu Soběslav. Užily si super den v krásném zeleném prostředí mimo město a hlavně mimo školní lavice.


Tradici dětských dní na golfovém hřišti jsme založili již minulý rok a to díky podpoře České golfové federace a jejich projektu Se školou na golf. Ráno jsme děti rozřadili do skupin, kde se o ně postarali naši trenéři, kteří jim vysvětlili principy golfové hry, a začali trénink na puttingu, chippingu a driving range, takže si děti mohly vyzkoušet všechny tři základní typy golfových úderů. 

Na závěr proběhla samozřejmě soutěž o drobné ceny, golfový míček si ale na památku odnesl každý. 

U soutěže soběslavské základní školy se jasně ukázalo jak je trénink důležitý. Zvítězili totiž budoucí golfisté, kteří naše hřiště se svou školou navštěvují každou středu v rámci volitelného kroužku, opět díky projektu ČGF Se školou na golf. S touto základní školou spolupracujeme již druhým rokem a máme radost z každého juniora, který s golfem díky projektu skutečně začne. Do začátku potřebuje opravdu jen chuť naučit se něco nového - o veškeré vybavení se staráme my. 

Další novinky

 • 06Čer, 2021
  Jamkové mistrovství odehráno

  V sobotu 6. června 2021 se na bechyňském golfovém hřišti odehrálo tradiční jamkové mistrovství.

 • 22Kvě, 2021
  Ubytovací zařízení se otevírají pro hosty

  Po zhruba půl roce můžeme opět přivítat hosty.

 • 20Dub, 2021
  Bezpečný golf

  Již je to více než rok co se nám otočil život vzhůru nohama. Minulý rok jsme si užili fajn golfové léto, ale letošní jaro je opět v rytmu protiepidemických opatření.