Online rezervace Dárkové poukazy

Dovolená v penzionu a spousta úžasných výletů


01Kvě, 2018

Dovolená v jižních Čechách, navíc mimo hlavní turistické tepny, je to pravé pro každého kdo chce alespoň na chvíli vyskočit ze stereotypu městského prostředí. V našem penzionu máme o prázdninách stále volné pokoje.


Kontrola termínů a rezervace online

Když k nám přijedou hosté, na týdenní dovolenou, mají na výběr z mnoha způsobů jak trávit volný čas. Když pomineme cyklovýlety či procházky do okolních lesů, houbaření či sběr borůvek, je zde i celá řada dalších kratochvílí, ze který si každý vybere to pravé. Každý den tedy mohou vyrazit na zajímavá místa a vrátit se zpět do přívětivého prostředí našeho penzionu či hotelu a nabrat síly na další dny.

Penzion Golf i hotel Panská se nacházejí v turistickém regionu Toulava, jež propojuje střední a jižní Čechy, a ve kterém se nachází velké množství přírodních zajímavostí, historických míst a pominout nelze ani cestování za jídlem a pitím. Projet jistě nestihnete všechno. A my vám rádi doporučíme ta nejlepší místa.

Další novinky

 • 06Čer, 2021
  Jamkové mistrovství odehráno

  V sobotu 6. června 2021 se na bechyňském golfovém hřišti odehrálo tradiční jamkové mistrovství.

 • 22Kvě, 2021
  Ubytovací zařízení se otevírají pro hosty

  Po zhruba půl roce můžeme opět přivítat hosty.

 • 20Dub, 2021
  Bezpečný golf

  Již je to více než rok co se nám otočil život vzhůru nohama. Minulý rok jsme si užili fajn golfové léto, ale letošní jaro je opět v rytmu protiepidemických opatření.