Online rezervace Dárkové poukazy

GOLF - Aerifikace greenů


23Červ, 2018

Ve dnech od 23. července probíhá na golfovém hřišti v Bechyni aerifikace greenů. Kvůli zhoršenému stavu jamkovišť jsme pro hráče přichystali slevu 15% na golfové fee. Zlevněné fee poskytujeme až do neděle 29. července. I nadále platí že se slevy nekombinují.


Proč aerifikujeme greeny? Tento na první pohled násilný proces propichování zatravněné plochy (ještě navíc té nejnáchylnější, kterou na golfovém hřišti vůbec naleznete) usnadňuje přístup vzduchu do trávníku, výměnu půdních plynů a zároveň usnadňuje pronikání závlahy přímo ke kořenům trávy. 

Po aerifikaci se greeny hnojí, případně pískují a i když stav trávníku po této činnosti není vůbec ideální, nastartuje se proces regenerace. Je to tedy nutná činnost, které se nevyhneme a navíc jako u každého aspektu hřiště - podmínky jsou vždy pro všechny stejné. 

Spoustu dobrých odpalů přeje 

Tým Golfu Bechyně

Další novinky

 • 02Srp, 2020
  Jako z pohádky - svatební šaty i zámek

  Vaše svatba může být jako z pohádky. Inspirujte se fotografiemi pro Svatební katalog, které byly nafoceny na zámku Bechyně.

 • 30Červ, 2020
  Koncert kapely Red Herring

  Zveme vás v sobotu 1. 8. na koncert skvělé nizozemské kapely na náměstí T. G. M. v Bechyni. Užijete si energický bluegrass s virtuózními sóly a vynikajícími tříhlasými harmoniemi.

 • 13Červ, 2020
  Penzion Černická obora v novém

  Bistro Golf, recepce i další prostory jsou zcela v novém stylu. Věříme, že se tu budete cítit dobře.