Online rezervace Dárkové poukazy

Golfové hřiště v nové sezóně


26Dub, 2018

Co nového na golfu?


Do sezony 2018 jsme pro hráče připravili několik změn na našem golfovém hřišti v Bechyni. Tou nejzásadnější novinkou je jistě výstavba nové retenční nádrže pro závlahu hřiště mezi první a druhou jamkou. Účel je jasný – mít k dispozici více dešťové vody pro zalévání greenů a odpališť v době letního sucha, které se v posledních letech stále dokola opakuje.  I když bylo důvodem výstavby zalévání, je jasné, že nová vodní překážka ovlivní a zpestří hru na hřišti – obzvlášť těm, kterým míček šlajsuje doleva budou v nejistotě na první i druhé jamce. O důvod víc herní nešvar odstranit.

Další novinkou jsou nové fairwayové bunkery na jamce č. 7, které mohou být nebezpečné i pro hráče jdoucí z opačného směru po jamce 2.

Změn na hřišti přibývá, a proto bude v době ne příliš vzdálené nutné opět znormovat celé hřiště. O tom si povíme v některé z příštích novinek.

Další novinky

 • 06Čer, 2021
  Jamkové mistrovství odehráno

  V sobotu 6. června 2021 se na bechyňském golfovém hřišti odehrálo tradiční jamkové mistrovství.

 • 22Kvě, 2021
  Ubytovací zařízení se otevírají pro hosty

  Po zhruba půl roce můžeme opět přivítat hosty.

 • 20Dub, 2021
  Bezpečný golf

  Již je to více než rok co se nám otočil život vzhůru nohama. Minulý rok jsme si užili fajn golfové léto, ale letošní jaro je opět v rytmu protiepidemických opatření.