Online rezervace Dárkové poukazy

Na chalupě v jižních Čechách


10Kvě, 2018

Kdo chce alespoň na týden opustit ruch zaprášeného města, měl by zauvažovat o dovolené na čerstvém vzduchu, nejlépe v lese. Pokud chalupu nemáte a chcete si vyzkoušet život chalupáře, pronajměte si třeba naší Černickou hájenku a zažijte stylovou dovolenou v jižních Čechách.


Stále totiž máme dva volné termíny na naší Černické hájence pro týdenní prázdninovou dovolenou s nástupem od 14.července nebo od 21.července 2018. V hájence je 6 pevných lůžek s možností dalších přistýlek, vejde se tam tedy i opravdu velká rodina. Hlavním lákadlem jsou hluboké lesy přírodní památky Černická obora, nepřeberné množství výletů do nedalekého okolí, turistické a cyklistické stezky nebo úžasně čistý vzduch v širokém okolí. A dost možná v této době i sběr hub nebo borůvek, které jsou nejen plné vitamínů, ale i pohyb při jejich sběru každému z nás může jen prospět. Zatímco houby ani borůvky slíbit nemůžeme, věříme že dovolená v jižních Čechách Vám učaruje natolik, že se k nám budete rádi vracet.

Fotogalerie Rezervace

Další novinky

 • 06Čer, 2021
  Jamkové mistrovství odehráno

  V sobotu 6. června 2021 se na bechyňském golfovém hřišti odehrálo tradiční jamkové mistrovství.

 • 22Kvě, 2021
  Ubytovací zařízení se otevírají pro hosty

  Po zhruba půl roce můžeme opět přivítat hosty.

 • 20Dub, 2021
  Bezpečný golf

  Již je to více než rok co se nám otočil život vzhůru nohama. Minulý rok jsme si užili fajn golfové léto, ale letošní jaro je opět v rytmu protiepidemických opatření.