Online rezervace Dárkové poukazy

Ohlédnutí za letní sezónou v Černické oboře


07Lis, 2018

Pár slov od našeho týmu, který se stará o penzion a golfové hřiště v Černické oboře


Milí hosté, golfisté a členové našeho klubu,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaši návštěvu v letošním roce. Ať už jste se ubytovali v našem penzionu či zámečku v srdci Černické obory nebo si vychutnali hru na našem devítijamkovém golfovém hřišti, velmi si vážíme Vaší přízně. Doufáme, že se Vám u nás líbilo. Babí léto nás sice ještě úplně neopustilo, ale penzion a golfový resort již své brány od 1. listopadu uzavřel. Chceme velmi poděkovat všem hráčům, stálým hostům, zkrátka všem, kteří se k nám vracejí a i těm novým, kteří u nás letos byli poprvé. Děkujeme za to, že se k nám vracíte a že si již nyní rezervujete termíny na další sezónu. Je to pro nás důkazem, že má naše práce smysl a těšíme se s Vámi opět na viděnou od 1. dubna 2019.

Přejeme ve zdraví strávené zimní měsíce a krásný vánoční čas. Nicole, Monika, Pavel, Honza, Jirka.

Další novinky

 • 02Srp, 2020
  Jako z pohádky - svatební šaty i zámek

  Vaše svatba může být jako z pohádky. Inspirujte se fotografiemi pro Svatební katalog, které byly nafoceny na zámku Bechyně.

 • 30Červ, 2020
  Koncert kapely Red Herring

  Zveme vás v sobotu 1. 8. na koncert skvělé nizozemské kapely na náměstí T. G. M. v Bechyni. Užijete si energický bluegrass s virtuózními sóly a vynikajícími tříhlasými harmoniemi.

 • 13Červ, 2020
  Penzion Černická obora v novém

  Bistro Golf, recepce i další prostory jsou zcela v novém stylu. Věříme, že se tu budete cítit dobře.