Online rezervace Dárkové poukazy

Pronájem prostor pro menší gastro provoz


04Bře, 2020

Pronájem plně vybavené restaurace s placeným servisem pro hotelové hosty i prioritním cateringem pro akce na zámku.


Pronájem plně vybaveného prostoru o výměře 63 m2 v jihočeské Bechyni.

Přáli jste si vždy mít své vlastní bistro, vinárnu či malý gastro podnik i s možností nabídnout cateringové služby? Příležitost se nabízí právě teď. Hotel Panská v krásné jihočeské Bechyni vybírá nájemce do svých prostor. Kuchyně je plně vybavena nejen pro standardní provoz, ale také pro cateringové služby, a to díky svému zázemí a kompletnímu vybavení. Jako benefit k pronájmu nabízíme případně placený servis pro hotelové hosty v rámci přípravy snídaní. Nájemci také nabízíme prioritně možnost cateringového servisu pro akce konané na panství Bechyně.
Kapacita je plus mínus 40 míst k sezení a v létě je navíc k dispozici terasa s 34 místy. Pro více informací nás prosím kontaktujte na stavova@resort-bechyne.cz nebo +420 724 008 980.


   Podkroví Pokoj    Pokoj  

Další novinky

 • 02Srp, 2020
  Jako z pohádky - svatební šaty i zámek

  Vaše svatba může být jako z pohádky. Inspirujte se fotografiemi pro Svatební katalog, které byly nafoceny na zámku Bechyně.

 • 30Červ, 2020
  Koncert kapely Red Herring

  Zveme vás v sobotu 1. 8. na koncert skvělé nizozemské kapely na náměstí T. G. M. v Bechyni. Užijete si energický bluegrass s virtuózními sóly a vynikajícími tříhlasými harmoniemi.

 • 13Červ, 2020
  Penzion Černická obora v novém

  Bistro Golf, recepce i další prostory jsou zcela v novém stylu. Věříme, že se tu budete cítit dobře.