Online rezervace Dárkové poukazy

Zahájení omezeného provozu na golfovém hřišti Bechyně


07Dub, 2020


Vážení přátelé,


s ohledem na aktuální situaci ve světě i tuzemsku přinášíme dobré zprávy, které jste pravděpodobně již také zaznamenali – otevření venkovních sportovišť. Byť s jistými omezeními.
Bechyňské hřiště bude do 10.4. otevřené pouze pro členy 1. Jihočeského golfového klubu Bechyně. Hřiště je téměř připravené pro sezonu. Letní greeny jsou v provozu, chybí ještě navrtané jamky, značení není ještě kompletní, a další detaily, které budou doladěny v průběhu pátku. Také upozorňujeme že se bude na hřišti pohybovat secí technika, která má přednost a proto Vás prosíme o obezřetnost a ohleduplnost vůči personálu.


Hřiště i pro mimoklubové hráče bude v provozu od soboty. To platí i pro cvičné plochy, na kterých také platí obecná pravidla (roušky, dodržování rozestupů, apod.).
Jsme rádi, že golf, jako aktivita byla povolena. Jako u všech dalších činností bude záležet na dalším vývoji. Ten můžete ovlivnit maximálním dodržováním pravidel – hra pouze ve dvojicích (neplatí pro rodiny), dodržování 15ti minutových rozestupů, nošení roušek, nepodávání si ruky na konci hry. Aby se netvořily před klubovnou či na jamce č.1 zakázaná shromáždění více osob ve formě fronty, je nezbytně nutné si rezervovat hru předem, ideálně přes teetime, přes který se můžete nově i odbavit sami, nebo telefonem na cisle 777 213 474. Bereme nařízení vlády velice vážně a neseme, jako hřiště, za Vaše chování a jednání zodpovědnost, z toho důvodu všechny hráče vřele žádáme opravdu dodržovat všechny podmínky, nařízeni, a hlavně se řídit i v celém areálu instrukcemi našeho personálu. Buďme k sobě ohleduplní, nehledě na naše osobní názory na danou situaci.

Přikládáme ještě stanovisko právní komise ČGF, ze které čerpáme informace i my.

Otázky a odpovědi - právní komise ČGF

Další novinky