Online rezervace Dárkové poukazy

Známe vítěze mistrovství klubu na rány

25Zář, 2020

O víkendu 12.-13. září u nás vyvrcholila sezona klubových turnajů Mistrovstvím klubu na rány.

O víkendu 12.-13. září u nás vyvrcholila sezona klubových turnajů. Během dvou dnů členové 1. Jihočeského golfového klubu Bechyně odehráli ve dvou kolech Mistrovství klubu na rány. Oba dva dny bylo krásné letní počasí, a tak jak jsme na bechyňském hřišti zvyklí panovala i skvělá přátelská nálada.

V hlavních kategoriích byl vyhlášen nejlepší golfista a nejlepší golfistka. Za muže zvítězil Albert Syrovátka s celkovým počtem 160 ran. Vítězkou žen se stala Marie Luňáčková, která se 150 ranami zvítězila ve své kategorii a ovládla i kategorii absolutního vítěze. Kromě tradičního putovního poháru vyhrála i členství s golfovou hrou na rok 2021. Mimo hlavní kategorie byli vyhlášeni i vítězové vedlejší kategorie Senior (Jan Hofman se skóre 161 ran) a vedlejší kategorie Stableford (Jakub Březina, který zlepši svůj HCP z 35,5 na 24,2).

V průběhu této sezony se též uskutečnilo Mistrovství klubu na jamky. Vyhlašování mistrů na jamky a na rány tedy proběhlo současně. Vítězství za ženy získala Johana Luňáčková po finálovém utkání se sestrou Marií. Za putovní pohár v kategorii muži byl po finálovém utkání s Víťou Fučíkem šťastný Adam Radil.

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za účast, a především za skvělou atmosféru v klubovně i na hřišti.