Online rezervace E-shop

Zřícenina hradu Dobronice


28Dub, 2022

Aktuální informace k sezoně 2022.


Vážení a milí přátelé a příznivci historie,

Opět se přiblížila doba výletů, dlouhých procházek a cest za poznáním blízkého i vzdáleného kraje.

Velice nás těší zájem o návštěvu zříceniny Hradu Dobronice a vězte, že bychom ji pro vás všechny opravdu rádi zpřístupnili. Na prvním místě je pro nás ale především bezpečnost, a proto musíme dát na vědomí, že celkový stav zříceniny z hlediska bezpečnosti vůbec bezpečný není. Je to dáno zejména jejím věkem (přece jen už tady nějaký ten pátek stojí) i povětrnostními podmínkami. Děláme vše pro to, abychom celý prostor zabezpečili a mohli tuto památku pro vás opět otevřít. Jakmile se nám to podaří, budeme vás samozřejmě ihned informovat. V současné době však zřícenina zůstává uzavřená.

Věříme, že i pro vás je bezpečnost a zdraví vás i vašich blízkých to nejdůležitější, a tak naše rozhodnutí jistě pochopíte.

A pokud budete chtít svou touhu po historii přece jen nasytit, můžete se zajít podívat k nám na zámek v Bechyni.

Děkujeme za pochopení!

Panství Bechyně s.r.o.

Další novinky

 • 11Srp, 2022
  Silvestr v Jižních Čechách

  Nejlepší oslava konce roku a přivítání nového jedině s přáteli a s dobrým jídlem a pitím. Silvestrovský pobyt s polopenzí v hotelu Panská v Jižních Čechách již na vás čeká!

 • 05Srp, 2022
  Opustil nás pan Pavel Hepnar

  Vážení přátelé 1.Jihočeského golfového klubu Bechyně, dovolte, abychom vám se smutkem v srdci oznámili, že ve středu 3.8.2022 večer nás opustil pan Pavel Hepnar. Odešel v tichosti doma ve spánku ve věku 87 let.

 • 23Čer, 2022
  Hledáme do týmu

  Pro hotel Panská v Bechyni hledáme šikovnou masérku či maséra. Víc info níže...