Online rezervace E-shop

Svatby


svatba V Resortu bechyně

Své ano si můžete říci na mnoha místech Resortu Bechyně. Pod širým nebem, v kouzelných prostorách zámku, v zámeckém parku nebo uprostřed přírody a v naprostém soukromí loveckého zámečku Černice. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či emailem, rádi vás nezávazně provedeme po Resortu Bechyně, abyste si vybrali vaše nejkrásnější místo pro svatební den. 

Přejeme si, aby nejdůležitější den vašeho života byl velmi osobní, a tím nezapomenutelný. Velice rádi Vám doporučíme naše ověřené a vyzkoušené dodavatele, abyste si celý svatební den mohli užít naprosto bez starostí. 

Kompletní portfolio svatebních míst stáhnete pohodlně do jednoho souboru.

pouze Svatební obřad

Vyberte si některé z krásných míst na zámku Bechyně, kde můžete prožít svůj romantický svatební obřad. Vyberte si dle vašich představ a přání z našich venkovních či vnitřních obřadních míst. Přestože si na venkovní svatbě všichni přejeme jenom krásné počasí, máme pro vás vždy připravenou i variantu, kdyby zrovna slunce nesvítilo.

ZDE NALEZNETE VÍCE INFORMACÍ

zamek Bechyne

Celodenní svatba i s ubytováním

Pokud toužíte po místě, kde celou svatbu prožijete společně s vaší milovanou rodinou a přáteli "pod jednou střechou", jste u nás na správném místě. Vyberte si elegantní a impozantní prostředí zámku Bechyně či ojedinělou a intimní atmosféru Černického zámečku. Vždy vám navrhneme vnitřní a venkovní variantu toho nejkrásnějšího dne vašeho života. 

ZDE NALEZNETE VÍCE INFORMACÍ

zamek Bechyne


Stále váháte, které svatební místo si vybrat?

Zavolejte nám nebo nám napište, rádi vás provedeme našimi prostory, představíme naše možnosti, zkušenosti a podle vašich přání připravíme cenovou nabídku na míru a zcela zdarma.
Naše prostory a služby můžete využít zvlášť na obřad či hostinu nebo dohromady a mít tak vše na jednom místě a bez zbytečných starostí.


Jak nás kontakTovat


Adresa 
Zámek 1
391 65 Bechyně
Česká republika

Provozovatel
Panství Bechyně s. r. o.
IČO: 280 86 571

Event manager
Tel.: +420 773 662 619
koordinator@resort-bechyne.cz