Online rezervace E-shop

Glamping


Zapomeňte na televizní katastrofy, nechte se obklopit pouze tichem, klidem a přírodou. Přesvědčte se na vlastní kůži, že dokonalý odpočinek není jen mýtus!

ONLINE REZERVACE ZDE

Uprostřed nejstaršího jihočeského golfového hřiště a okouzlujících lesů Černické obory, se nově nachází skryté glampingové stany. Tyto stany vypadají na první pohled obyčejné, ale ve skutečnosti poskytují prostor pro naprosto dokonalý a nerušený odpočinek. Uvnitř stanu najdete manželskou postel a posezení, venku pak například houpací síť, to vše umístěné pod korunami stromů. 

Stany se nacházejí v centru golfového areálu v blízkosti penzionu Černická obora. Okolí nabízí nespočet možností pro pěší i cyklistické výlety, procházky nebo jednoduše relaxaci na piknikové dece. Občas uslyšíte zvuk míčku, když golfista trénuje své dovednosti, jindy vás pohladí na duši zpěv ptáků.

Součástí ubytování je snídaně servírovaná v penzionu 400 metrů od stanů a jednou během pobytu můžete využít také infrasaunu pro dvě osoby. K dispozici je ohniště, kde si můžete upéct buřty, a místní Osvěžovna vám nabídne výborné pochoutky, osvěžující lokální pivo Obora nebo lahodné víno z vinařství Skalák. A pro dokonalé doplnění domácích dezertů si dopřejte kávu z lokální pražírny.

Recepce v penzionu je vám k dispozici po celou dobu pobytu, pokud byste cokoli potřebovali.

Zažijte glamping!

Rezervace a více informací na info@golf-bechyne.cz / 777 213 474

  

  

*Glamping Černická obora je v provozu od června do konce září. Pobyt zde je možný pouze bez domácích zvířátek a bez dětí (14+). 

Součástí stanů není sociální zařízení ani kuchyně, ale hosté mohou využívat služeb a zázemí penzionu Černická obora a místní Osvěžovny (400m). Stany jsou přístupné po lesní stezce, 400 metrů od parkoviště. Doporučujeme proto, abyste se sbalili do batohů, místo kufříků. Stany se nacházejí uprostřed golfového hřiště, je tedy možné, že Vás někdy probudí brzy ráno projíždějící sekačka. Ale co je krásnějšího než východ slunce probleskující skrz koruny stromů?

CenA ubytování


Glamping stan pro 2 osoby 2490,-/noc  1900,-/noc
*Cena zahrnuje: ubytování v glamping stanu pro 2 osoby, ložní prádlo, ručníky, snídaně v penzionu, 1x vstup do infrasauny v penzionu pro 2 osoby, zapůjčení powerbanky a lucerny, využití sprch v penzionu a ohniště u penzionu, pitná voda v barelu s sebou vč. sklenic, mapa okolí, repelent, rekreační poplatek, parkování u penzionu

Stornopodmínky a zálohy


Individuální pobyty
30 - 15 dní před nástupem pobytu 50 % z přijaté zálohy
14 -  3 dny před nástupem pobytu 100 % z přijaté zálohy
48 hodin před nástupem pobytu 100 % z ceny pobytu
Skupinové pobyty nad 5 pokojů
60 - 14 dní před nástupem pobytu 50 % z ceny/zálohy
14 dnů a méně před nástupem pobytu 100 % z ceny pobytu


Rezervace pobytu je potvrzená zaplacením 50 % z celkové ceny pobytu.

  • Změna ceníku vyhrazena.