Online rezervace E-shop

Glamping v Černické oboře


17Červ, 2023

Novinka v resortu Panství Bechyně - to je GLAMPING V ČERNICKÉ OBOŘE! Zapomeňte na televizní katastrofy, nechte se obklopit pouze tichem, klidem a přírodou.


V srdci jižních Čech, uprostřed nejstaršího jihočeského golfového hřiště a okouzlujících lesů Černické obory, se nově nachází skryté glampingové stany. Tyto stany vypadají na první pohled obyčejné, ale ve skutečnosti poskytují prostor pro naprosto dokonalý a nerušený odpočinek. Uvnitř stanu najdete manželskou postel a posezení, venku pak například houpací síť, to vše umístěné pod korunami stromů. 

Stany se nacházejí v centru golfového areálu v blízkosti penzionu Černická obora. Okolí nabízí nespočet možností pro pěší i cyklistické výlety, procházky nebo jednoduše relaxaci na piknikové dece. Občas uslyšíte zvuk míčku, když golfista trénuje své dovednosti, jindy vás pohladí na duši zpěv ptáků.

Součástí ubytování je snídaně servírovaná v penzionu a jednou během pobytu můžete využít také infrasaunu pro dvě osoby. K dispozici je ohniště, kde si můžete upéct buřty, a místní bistro vám nabídne výborné pochoutky, osvěžující lokální pivo Obora nebo výborné víno z vinařství Skalák. A pro dokonalé doplnění domácích dezertů si dopřejte kávu z lokální pražírny.

Recepce v penzionu je vám k dispozici po celou dobu pobytu, pokud byste cokoli potřebovali.

Přijeďte se sami na vlastní kůži přesvědčit, že dokonalý odpočinek není jen mýtus!

 

Zažijte glamping!

 

Rezervace a více informací na info@golf-bechyne.cz / 777 213 474 nebo online ZDE

Další novinky