Online rezervace E-shop

Videogalerie


sochařský park 2022

Letoní sezona na zámku Bechynse vnuje vraznm pozicím v oblasti souasné sochy a objektu. Ve spolupráci s pední berlínskou galerií König a historikou umní a galeristkou Lucií Drdovou byla vy- brána kolekce umleckch dl od etablovanch umlc, kteí patí do galerijní sbírky. Vznikla koncepce aktuální podoby zámeckého parku, která pedstaví úspěšnou dvojici Elmgreen & Dragset, jeaktuálnpipravila ambiciózní vstavu v milánské Fondazione Prada, mexického umlce Bosca Sodiho, jehosouborná vstava maleb a soch je souástí benátského bienále, i Rakuana Erwina Wurma.

PODZIM V BECHYNI

Krásné babí léto a podzim vás čeká v malebné Bechyni a jejím okolí. toulat se můžete přírodou plnou barevného listí, prohlédnout si okolní památky a relaxovat třeba na golfu.

BECHYNĚ - MÍSTO PRO VAŠI DOVOLENOU i svatbu

V Bechyni najdete vše, co patří ke krásné dovolené - malebné městečko s historickým zámkem, krásné ubytování, relaxaci a golf, obory plné zvěře, a to vše uprostřed jihočeské přírody.

Amour, amour!

Bylo nám ctí, že jsme mohli být nápomocní při česko-francouzské svatbě Veroniky a Cédrica! Byly to tři dny plné lásky, smíchu, tance a dobrého jídla. Od 24. do 27. srpna 2018 jsme směli být svědky překrásné svatby ve společnosti úžasných rodin a upřímných přátel. Přejeme novomanželům, aby byli nadále šťastní a pozitivní - takoví, jací byli zde v Bechyni. 

Svatba černický zámeček

Krásné video ze svatby Jany a Jána, která se odehrála 18. 8. 2018 na Černickém zámečku. Svatba byla sama o sobě velice romantická a plná lásky, dokonce se jejich kamarádi na místě zasnoubili. Novomanželům přejeme do společného života hodně lásky, vzájemného respektu a hodně společných chvil. 

video k 20. výročí Panství Bechyně s.r.o.

madeta u nás oslavila své 100. výročí

Panství Bechyně

Prohlédněte si místa, kde i Vy můžete prožít krásné chvíle vašeho významného dne, jakým je svatba či firemní akce.

u nás na golfu bechyně je krásně