Online rezervace E-shop

Opustil nás pan Pavel Hepnar


05Srp, 2022

Vážení přátelé 1.Jihočeského golfového klubu Bechyně, dovolte, abychom vám se smutkem v srdci oznámili, že ve středu 3.8.2022 večer nás opustil pan Pavel Hepnar. Odešel v tichosti doma ve spánku ve věku 87 let.


Pavel Hepnar byl zakládajícím členem prvního jihočeského golfového klubu a společně s Josefem a Milanem Šťávou byl iniciátorem výstavby a budování našeho hřiště. 

Byl opravdu neodmyslitelnou osobností profesionální sféry českého golfu a neúnavný propagátor tohoto sportu. V roce 2013 byl právě za dlouholetou propagátorskou, organizační, popularizační a trenérskou činnost uveden do Síně slávy českého golfu.

Až do loňského podzimu jezdil k nám do Bechyně pravidelně a se svou manželkou Alenou zde každou středu hrál golf. Společně rozjímali hlavně na jamce číslo 7, která byla jejich nejoblíbenější. 

Bude nám moc chybět a navždy bude naším velkým vzorem nejen golfovým ale i vzorem lidské slušnosti a sportovního ducha.

Uctěme jeho památku tichou vzpomínkou. 

Oficiální oznámení

Další novinky

 • 04Kvě, 2023
  2. místo golfového hřiště Bechyně

  Je načase začít ladit formu na letní sezonu. A nejlépe to půjde na golfovém hřišti Bechyně.

 • 04Kvě, 2023
  Golfová novinka

  Golfová se sezona je již v plném proudu.

 • 06Bře, 2023
  Romantika v hotelu Panská

  Valentýn, MDŽ, 1.máj… anebo zkrátka jakýkoliv jiný den v roce? Lásku své druhé polovičce přece můžete vyznat kdykoli. A proč to tedy rovnou neudělat stylově a s trochou odpočinku na krásném místě přímo v srdci Jižních Čech?