Online rezervace E-shop

Golfová situace od 12.4.2021


12Dub, 2021

Golfová hra po konci nouzového stavu


Od pondělí 12.4. se již nebudeme nacházet v nouzovém stavu, ale ani tak se příliš nemění. Jediný postřehnutelný rozdíl je, že k nám budou moci zavítat i hráči z jiného okresu. Těšíme se na ně!

Níže naleznete stručně dopady do golfového prostředí a  celé stanovisko České golfové federace k mimořádnému opatření přikládám ZDE.

1. Turnaje – organizování kumulace osob nad 2 osoby je zakázáno.
2. Individuální hra – 2 osoby (rozestupy.)
3. Počet osob ve flajtu – 2 osoby (rozestupy).
4. Driving range – individuální trénink bez omezení, neshlukovat se, rozestupy min. 2 metry.
5. Trénování – totéž jako u driving range či individuální hry.
6. Respirátory/roušky – při venkovní hře a trénování nejsou povinné, povinnost dodržovat rozestupy 2 m.
7. Zájmové kroužky golfu dětských skupin – zakázáno.
8. WC – výslovně jsou zakázány vnitřní prostory venkovních sportovišť, za takovou „vnitřní prostoru“ však nelze považovat samostatné WC na drivingu či obdobné „zařízení“ na hřišti. WC ve vnitřní části budovy by mělo být při nastavení režimových opatření tolerováno.
9. Šatny, sprchy – zakázáno.
10. Indoory – zakázáno.
11. Hotel – omezeno na služební cesty, resp. podle uvedených výjimek, pozor na povinnost ubytovatele vyžádat si a po celou dobu uchovávat prokázání oprávněnosti účelu pobytu.
12. Restaurace – pouze hotelové restaurace pro ubytované v rámci definovaných výjimek.
13. Golfová recepce, golf shop, odbavení hráčů – veškeré prodeje a činnosti v provozovnách jsou zakázány. K otázce inkasování plateb za fee je tedy třeba přistupovat tak, že jde o zakázanou činnost (obzvláště, kdyby inkaso probíhalo ve vnitřních prostorách sportoviště). V případě dálkového odbavení spojeného s platbouMějte se hezky a doufáme, že Vám již brzy budeme moci podat co nejlepší zprávy.

Další novinky