Online rezervace E-shop

Jak hrála reprezentace v Mstěticích?


14Čer, 2022

O víkendu 11. a 12. června odjeli reprezentanti bechyňského golfového klubu na golfové hřiště do Mstětic.


Mnozí z vás nám již psali, jak že to naši chlapi ve Mstěticích na turnaji družstev Střed-Jih III.liga dopadli.

Po prvním dni turnaje reprezentanti 1. Jihočeského golfového klubu Bechyně drželi 12. místo z 21 soutěžních týmů. Za zmínku stojí výkon Míry Hemzy, který na mstětickém linksu uhrál svůj osobní rekord (78 ran). 
Ve druhém kole zahráli nejlépe z našich Albert a Vojtěch Syrovátkovi (oba shodných 83 ran).  Na konci závěrečného dne bechyňští hráči získali 12. místo celkově. Výsledkovou tabulku všech družstev a hráčů najdete na tomto odkaze.

V obou kolech turnaje startovali hráči našeho klubu s týmem České zemědělské univerzity, za kterou startoval i český profesionální hráč Jan Cafourek. Naši hráči popisují mj. i radost Adama Radila (1.JČGKB), kterému se Jan Cafourek podepsal na míček. Adame, doufáme, že ses svému spoluhráči též podepsal!

Na místě je samozřejmě poděkování za vzornou reprezentaci domovského klubu -  děkujeme vám!

Další novinky

 • 06Úno, 2023
  Romantika v hotelu Panská

  Valentýn, MDŽ, 1.máj… anebo zkrátka jakýkoliv jiný den v roce? Lásku své druhé polovičce přece můžete vyznat kdykoli. A proč to tedy rovnou neudělat stylově a s trochou odpočinku na krásném místě přímo v srdci Jižních Čech?

 • 15Led, 2023
  Hledáme nové kolegy/kolegyně

  Hledáte práci v příjemném kolektivu a rádi pracujete s lidmi? Pak je tato nabídka právě pro vás!

 • 09Led, 2023
  Velikonoční pobyty již v prodeji!

  Ano, je to tak, Velikonoce se blíží, letos v brzkém termínu a velikonoční pobyty si již můžete zakoupit. Právě nyní FIRST MINUTE ceny.