Online rezervace E-shop

Jak hrála reprezentace v Mstěticích?


14Čer, 2022

O víkendu 11. a 12. června odjeli reprezentanti bechyňského golfového klubu na golfové hřiště do Mstětic.


Mnozí z vás nám již psali, jak že to naši chlapi ve Mstěticích na turnaji družstev Střed-Jih III.liga dopadli.

Po prvním dni turnaje reprezentanti 1. Jihočeského golfového klubu Bechyně drželi 12. místo z 21 soutěžních týmů. Za zmínku stojí výkon Míry Hemzy, který na mstětickém linksu uhrál svůj osobní rekord (78 ran). 
Ve druhém kole zahráli nejlépe z našich Albert a Vojtěch Syrovátkovi (oba shodných 83 ran).  Na konci závěrečného dne bechyňští hráči získali 12. místo celkově. Výsledkovou tabulku všech družstev a hráčů najdete na tomto odkaze.

V obou kolech turnaje startovali hráči našeho klubu s týmem České zemědělské univerzity, za kterou startoval i český profesionální hráč Jan Cafourek. Naši hráči popisují mj. i radost Adama Radila (1.JČGKB), kterému se Jan Cafourek podepsal na míček. Adame, doufáme, že ses svému spoluhráči též podepsal!

Na místě je samozřejmě poděkování za vzornou reprezentaci domovského klubu -  děkujeme vám!

Další novinky

 • 16Lis, 2022
  Čerpání příspěvků z FKSP

  Dostáváte od svého zaměstnavatele příspěvek z fondu FKSP? Přemýšlíte každý rok nad tím, na co tentokrát příspěvek využijete a jaké zážitky si za něj dopřejete?

 • 04Lis, 2022
  Advent na zámku Bechyně

  Adventní čas se blíží a druhá adventní neděle v Bechyni se bude i letos konat na zámku.

 • 18Říj, 2022
  Golfové členství 2023 již v prodeji!

  Rok se s rokem sešel a my jsme pro váš připravili členské poplatky pro rok 2023.