Online rezervace E-shop

Jak hrála reprezentace v Mstěticích?


14Čer, 2022

O víkendu 11. a 12. června odjeli reprezentanti bechyňského golfového klubu na golfové hřiště do Mstětic.


Mnozí z vás nám již psali, jak že to naši chlapi ve Mstěticích na turnaji družstev Střed-Jih III.liga dopadli.

Po prvním dni turnaje reprezentanti 1. Jihočeského golfového klubu Bechyně drželi 12. místo z 21 soutěžních týmů. Za zmínku stojí výkon Míry Hemzy, který na mstětickém linksu uhrál svůj osobní rekord (78 ran). 
Ve druhém kole zahráli nejlépe z našich Albert a Vojtěch Syrovátkovi (oba shodných 83 ran).  Na konci závěrečného dne bechyňští hráči získali 12. místo celkově. Výsledkovou tabulku všech družstev a hráčů najdete na tomto odkaze.

V obou kolech turnaje startovali hráči našeho klubu s týmem České zemědělské univerzity, za kterou startoval i český profesionální hráč Jan Cafourek. Naši hráči popisují mj. i radost Adama Radila (1.JČGKB), kterému se Jan Cafourek podepsal na míček. Adame, doufáme, že ses svému spoluhráči též podepsal!

Na místě je samozřejmě poděkování za vzornou reprezentaci domovského klubu -  děkujeme vám!

Další novinky

 • 23Čer, 2022
  Hledáme do týmu

  Pro hotel Panská v Bechyni hledáme šikovnou masérku či maséra. Víc info níže...

 • 14Čer, 2022
  Jak hrála reprezentace v Mstěticích?

  O víkendu 11. a 12. června odjeli reprezentanti bechyňského golfového klubu na golfové hřiště do Mstětic.

 • 30Kvě, 2022
  Letní sochařský park na zámku Bechyně

  Současná socha a mezinárodní umělci v zámeckém parku panství Bechyně, tak zní podtitul letošního ročníku sochařského parku na zámku Bechyně, který bude zahájen 5. června a potrvá do konce září.