Online rezervace E-shop

Opustil nás pan Pavel Hepnar


05Srp, 2022

Vážení přátelé 1.Jihočeského golfového klubu Bechyně, dovolte, abychom vám se smutkem v srdci oznámili, že ve středu 3.8.2022 večer nás opustil pan Pavel Hepnar. Odešel v tichosti doma ve spánku ve věku 87 let.


Pavel Hepnar byl zakládajícím členem prvního jihočeského golfového klubu a společně s Josefem a Milanem Šťávou byl iniciátorem výstavby a budování našeho hřiště. 

Byl opravdu neodmyslitelnou osobností profesionální sféry českého golfu a neúnavný propagátor tohoto sportu. V roce 2013 byl právě za dlouholetou propagátorskou, organizační, popularizační a trenérskou činnost uveden do Síně slávy českého golfu.

Až do loňského podzimu jezdil k nám do Bechyně pravidelně a se svou manželkou Alenou zde každou středu hrál golf. Společně rozjímali hlavně na jamce číslo 7, která byla jejich nejoblíbenější. 

Bude nám moc chybět a navždy bude naším velkým vzorem nejen golfovým ale i vzorem lidské slušnosti a sportovního ducha.

Uctěme jeho památku tichou vzpomínkou. 

Oficiální oznámení

Další novinky

 • 06Úno, 2023
  Romantika v hotelu Panská

  Valentýn, MDŽ, 1.máj… anebo zkrátka jakýkoliv jiný den v roce? Lásku své druhé polovičce přece můžete vyznat kdykoli. A proč to tedy rovnou neudělat stylově a s trochou odpočinku na krásném místě přímo v srdci Jižních Čech?

 • 15Led, 2023
  Hledáme nové kolegy/kolegyně

  Hledáte práci v příjemném kolektivu a rádi pracujete s lidmi? Pak je tato nabídka právě pro vás!

 • 09Led, 2023
  Velikonoční pobyty již v prodeji!

  Ano, je to tak, Velikonoce se blíží, letos v brzkém termínu a velikonoční pobyty si již můžete zakoupit. Právě nyní FIRST MINUTE ceny.