Online rezervace E-shop

SVATEBNÍ OBŘAD NA ZÁMKU BECHYNĚ


U svatebních obřadů vždy počítáme s počasím, které svatbám přeje, ale pro jistotu nabízíme vždy i variantu při nepřízni počasí. Veškeré ceny vám rádi sdělíme na vyžádání. V pronájmech je vždy zahrnuto 20 skládacích židliček, obřadní stolek, polštářek na prstýnky a svatební oblouk. V případě vnitřních prostor i zrušení komentovaných prohlídek v době konání svatebního obřadu. Pronájem pro svatební obřad je vždy na 90 minut. Pokud si budete přát, doporučíme svatební koordinátorku, která se o vás a vaše hosty postará. 

Zámecký park / zámecká kaple

Rozsáhlý anglický zámecký park s dechberoucím výhledem na údolí řeky Lužnice a potoku Smutná. Romantické prostředí pro obřad pod širým nebem. 
Do zámecké kaple svatebčané a jejich hosté přicházejí nejstarším sálem zámku, který je zdobený pískovcovým sloupem v podobě stromu.

zámecká galerie

Prosluněný sál s dekorací nejrozsáhlejší sbírky dětských portrétů šlechty, která na Bechyni v minulosti žila. Řekněte si své ano v tomto jedinečném sále s romantickou atmosférou, který je součástí prohlídkové trasy. 

Vokův sál

Skvostný sál, který se nachází přímo na zámku Bechyně, již hostil mnohé svatby a hostiny. Také tu nejslavnější svatbu 14. února 1580, a to přímo Petra Voka a Kateřiny z Ludanic. Zažijte úžasnou atmosféru zámeckého prostředí a uspořádejte svůj obřad exkluzivně ve Vokově sále.

Zámecký park / líbezná zákoutí

Líbezných zákoutí máme v zámeckém parku hned několik, vybereme a domluvíme nejkrásnější místo pro vás společně při osobní prohlídce. 

zamek bechyne

zamek Bechyne


zamek Bechyne

zamek Bechyne